Era e fortë në juglindje të vendit, bie pema e Krishtlindjeve në Ersekë – Stop
Aktualitet, Të Gjitha

Era e fortë në juglindje të vendit, bie pema e Krishtlindjeve në Ersekë

ERSEKA

Jug-lindja e vendit vazhdon që të jetë një rajon, i cili dominohet nga era e fortë dhe reshjet.

Era e fortë ka shkaktuar edhe rrëzimin e pemës së Krishtlindjeve në qytetin e vogël të Ersekës.

Punëtorët e bashkisë janë duke punuar për rivendosjen e pemës së festave të fundvitit në pedonalen e këtij qyteti.

 

 

Siç shihet edhe nga fotot, Erseka ishte ndriçuar më së miri për të pritur Vitin e Ri 2021, por era ka shkaktuar këtë incident të vogël.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *