Enver Hoxha nuk do e lejonte virusin te vinte! – Stop
“STOP”-I JUAJ, KLIPET

Enver Hoxha nuk do e lejonte virusin te vinte!

Pak ditë më parë, të premten, nostalgjikët e komunizmit dhe të diktatorit Enver Hoxha,përkujtuan ditëlindjen e idhullit të tyre. Klintoni ishte te varri i diktatorit Hoxha dhe realizoi intervista me të moshuar dhe ish veteranë, që nderonin kujtimin e tij.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *