EMRI/ Gjendet i pajetë pronari i një lokali në Korçë, çfarë thotë policia – Stop
Të Gjitha

EMRI/ Gjendet i pajetë pronari i një lokali në Korçë, çfarë thotë policia

Nje 45-vjecar eshte gjetur i pajete mengjesin e sotem ne Korce.

Ngjarja ka ndodhur rreth orës 07:15 në fshatin Mborje. Burime zyrtare nga policia bene me dije se pranë lokalit të tij është gjetur i pajetë nga bashkëfshatarët, shtetasi Flamur Duci.

Grupi hetimor ka mbërritur menjëherë në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *