Emigrantët largohen nga Shqipëria, fluks në Kapshticë e Qafë-Thanë. – Stop
Të Gjitha

Emigrantët largohen nga Shqipëria, fluks në Kapshticë e Qafë-Thanë.

Pasi qëndruan për disa ditë pranë familjeve për të festuar festat e fundvitit, emigrantët shqiptarë po kthehen drejt vendeve ku jetojnë dhe punojnë.

Ditën e djeshme në Kapshticë kanë hyrë 3330 dhe kanë dalë 5970 shtetas.

Ndërkohë, në Qafë-Thanë kanë hyrë 3160 dhe kanë dalë 2250 shtetas.

 

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *