Elisa Spiropali: Berisha dhe Basha e njëjta uthull brenda një shisheje! – Stop
KLIPET, POLITIKA ALLA “STOP”

Elisa Spiropali: Berisha dhe Basha e njëjta uthull brenda një shisheje!

Parlamenti u mblodh sot në seancën e rradhës për të diskutuar dhe votuar për zgjatjen e afatit të komisioneve të vettingut deri në vitin 2024. Nuk munguan debatet brenda dhe jashtë sallës së Kuvendit. Kryeministri Ram takoi nënë Lizës dhe disa nga banorët e zonës “5 maji”. Ndërsa Berisha duke folur para gazetarëve tha, se “armiku më i keq është ai, që të rri pas shpine”.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *