Elbasan-Cerrik/ Makina përplas motorrin plagosen 2 persona. – Stop
Të Gjitha

Elbasan-Cerrik/ Makina përplas motorrin plagosen 2 persona.

Një aksident ka ndodhur gjatë ditës së sotome në Aksin Elbasan – Cërrik konkretisht në fshatin Kuqan.

Një mjet ka përplasur një motorr dhe për pasojë është plagosur drejtusi i motorrit dhe pasagjeri.

Sipas policisë të lënduarit kanë marrë plagë jo serioze për jetën dhe janë dërguar në spital për të marrë ndihmën mjeksore.

Ndërsa policia vijon hetimet për shpjeguar shkaqet e aksidentit.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *