E enjtja e humorit parlamentar/Nga batutat te sherri fizik! – Stop
KLIPET

E enjtja e humorit parlamentar/Nga batutat te sherri fizik!

Sot mbushen plot 3 vjet nga mbajtja e zgjedhjeve të përgjithshme parlamentare. Por debati politik mbetet i njejtë dhe i pazgjidhur: reforma zgjedhore. Si cdo të enjte edhe sot parlamenti u mblodh në seancë plenare. Nuk munguan debatet, por edhe batutat nga deputetët për cështjet e reformës dhe pikave më të nxehta të saj.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *