Dyshohet se në vrasjen e 8-vjeçarit ka bashkëpunuar një grua, Çalamani e mohon: E kam kryer krimin i vetëm! – Stop
Lajme, Të Gjitha

Dyshohet se në vrasjen e 8-vjeçarit ka bashkëpunuar një grua, Çalamani e mohon: E kam kryer krimin i vetëm!

Detaje të reja dalin në dritë nga vrasja e 8-vjeçarit Mateo në Fier, nga fqinji i tij, Klodian Çalamani.

News 24 bën me dije se nëna e djalit dhe dy të afërme të familjes, kanë dëshmuar ditën e djeshme në polici, se kanë dyshime për përfshirjen e një gruaje në ngjarjen e rëndë.

Sipas të dhënave të siguruara, një gjë të tillë e ka mohuar vetë Çalamani, i cili ka pranuar me gjakftohtësi se e ka kryer ai krimin dhe se mban përgjegjësi të plotë mbi këtë gjë.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *