Durrës, burri kërcënon me thikë bashkëshorten – Stop
Të Gjitha

Durrës, burri kërcënon me thikë bashkëshorten

Policia e Durrësit ka arrestuar një 61 vjeçar për dhunë në familje.

Shtetasi B.V,  banues në Durrës akuzohet se ka ushtruar dhunë fizike dhe psikologjike,si dhe ka kërcënuar me thikë bashkëshorten e tij.

Tre ditë më parë qyteti i Durrësit u trondit nga një krim i rëndë në familje.

Hajdie Tosuni, 59 vjeç, nënë e tre fëmijëve u masakrua në këtë dyqan ku punonte për të nxjerrë bukën.

63-vjecari Ruzhdi Tosuni e goditi disa herë me levë dhe më pas dyshohet se e qëlloi edhe me mjete të mprehta duke i marrë jetën në vend.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *