Drejtoria e tatimeve, numri ne dispozicion nuk pergjigjet!! – Stop
KLIPET

Drejtoria e tatimeve, numri ne dispozicion nuk pergjigjet!!

I njejti fat i pret edhe ata që kanë punë me tatimet. Numri në dispozicion nuk përgjigjet dhe shërbimet e reklamuara nuk realizohen.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *