Diten lyp me paterica e naten hedh valle/ Hitparade i absurdit shqiptar-Stop-1 Tetor 2021 – Stop
HI.. HI... HI..-PARADE, Të Gjitha

Diten lyp me paterica e naten hedh valle/ Hitparade i absurdit shqiptar-Stop-1 Tetor 2021

Varrezat në Balldre janë mësyrë nga dhitë.Një lypës në Shkodër është filmuar ditën, duke kërkuar lëmoshë me paterica e në mbrëmje dukë kërcyer e duke dëfryer.Policia ka ndërhyrë në një shtëpi në Kamëz, duke traumatizuar fëmijët, të cilët qajnë dhe ulërasin. Janë këto disa nga episodët, që shfaqen e komentohen në pjesën e parë të programit, në rubrikën “Hitparade i absurdit shqiptar”.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *