Ditëlindja e Partisë dhe Shqipëria jonë turistike 12 qershor 2018 – Stop
Të Gjitha

Ditëlindja e Partisë dhe Shqipëria jonë turistike 12 qershor 2018

Partia Socialiste feston sot 27 vjetorin e lindjes. Nëse ligji i dekriminalizimit do të prekte edhe subjektet politike,Partia Socialiste do ta pësonte për shkak të ndryshimit disa herë të emrit nga PKSH, PPSH e së fundi PS.Më pas Renaldo pyet qytetarët mbi objektivin e qeverisë dhe kryeministrit Rama, për të pritur 10 milionë turistë.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *