“Diell dhe borë”, presidenti Meta poston foton duke shijuar fundjavën – Stop
Aktualitet, Të Gjitha

“Diell dhe borë”, presidenti Meta poston foton duke shijuar fundjavën

Presidenti Ilir Meta ka përfituar nga kjo ditë e diel me diell që të dalë në natyrë.

Kreu i shtetit ka postuar një foto në rrjetin social ‘Facebook’ një foto ku shihet duke shijuar kohën e bukur, edhe pse temperaturat janë të ulëta.

“Diell dhe Borë.”, shkruan Meta.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *