“Dhuro një cantë” me “Fundjavën” e Albtelekom 18 shtator 2018 – Stop
Të Gjitha

“Dhuro një cantë” me “Fundjavën” e Albtelekom 18 shtator 2018

Në redaksinë e emisionit “Stop” kanë mbërritur shumë letra nga persona, që vuajnë dënimin në burgun e Fierit, apo familjarë të tyre. Ata ankohen për sjellje të padenja nga ana e drejtorit Arjan Hasani, i cili i dhunon dhe nuk u lejon të drejtat më minimale.Nismës “dhuro një cantë” i janë bashkuar sërish sivjet “Fundjavë ndryshe” dhe “Albtelekom”. Fundjava ka dhuruar 180 canta e mjete shkollore për fëmijët jetimë. Ndërsa Albtelekomi ka dhuruar 80 canta për fëmijët në nevojë në Pogradec.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *