Denoncimi: blen online te “Tirana Sport” i sjellin produkte gabim-Stop-8 Korrik 2021 – Stop
Të Gjitha

Denoncimi: blen online te “Tirana Sport” i sjellin produkte gabim-Stop-8 Korrik 2021

Jemi ndalur në një problem të një qytetari, i cili jeton në Itali dhe ka bërë një blerje online te “Tirana Sport” me vlerë mbi 500 mijë lekë. Kur mori mallin, konstatoi, se produktet e porositura nuk ishin ato, që ai ka bërë. Pagesa i është bërë postierit dhe faturë tatimore nuk ka marrë për blerjen.Postieri i thotë, që për problemet me mallin, duhet të lidhet me kompaninë, ku ka bërë blerjen.Të njëjtën gjë shpjegon edhe eksperti Ferjolt Ozuni.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *