Del pozitiv tamponi per Drejtorin e Urgjencës, Skënder Brataj. – Stop
Të Gjitha

Del pozitiv tamponi per Drejtorin e Urgjencës, Skënder Brataj.

Burime për ABC News kanë konfirmuar se ka dalë pozitiv tamponi për drejtorin e Urgjencës, Skënder Brataj.

Skënder Brataj është pjesë e task forcës pranë Ministrisë së Shëndetësisë për Koronavirusin.

Mësohet se Drejtori i Urgjences Kombëtare është karantinuar dhe  nuk dihet gjendja e tij shëndetësore.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *