Del autopsia e helmimit të çiftit në Librazhd/ Zbulohet shkaku i vdekjes së 19-vjeçares – Stop
Të Gjitha

Del autopsia e helmimit të çiftit në Librazhd/ Zbulohet shkaku i vdekjes së 19-vjeçares

Të tjera detaje kanë dalë në dritë në lidhje me helmimin e çiftit në Librazhd, në dhjetor 2019, ku si pasojë humbi jetën 19-vjeçarja Rezarta Hajdari, ndërsa bashkëshorti i saj Olsi Hajdari 27 vjeç, arriti të shpëtonte.

Mësohet se pas autopsisë është zbuluar se shkak për helmimin e tyre është bërë mangalli që përdornin për ngrohje.

Në përgjigjen e autopsisë thuhet se çifti është helmtuar nga monoksidi i karbonit i cili ka ardhur si pasoje e prushit qe mbanin ne dhomen e gjumit. Pergjiigja e autopsisë se Rezarta Hajdarit ka dalë të premten dhe nëpërmjet postës po dërgohet pranë prokurorisë së Elbasanit.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *