Covid-19/ Shkon në 146 numri i të prekurve. – Stop
Të Gjitha

Covid-19/ Shkon në 146 numri i të prekurve.

Rritet bilanci i të prekurve me koronavirus në vendin tonë. Ministria e Shëndetësisë ka njoftuar sot në vend në total, numri i të prekurve ka shkuar në 146  persona.

Ndërkohë që një ditë më parë numëroheshin 123 të prekur dhe 5 jetë të humbura për shkak të virusit.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *