Clirimi i kryeqytetit/me mire te pushtuar, sesa keshtu! – Stop
“STOP”-I JUAJ, Të Gjitha

Clirimi i kryeqytetit/me mire te pushtuar, sesa keshtu!

Sot u përkujtua 76 vjetori i clirimit të Tiranës. Presidenti Meta, kryebashkiaku Veliaj dhe eksponentë të PD-së bënë homazhe të vecanta në monumentin e Partizanit të Panjohur.Klintoni realizoi intervista me humor me banorët e kryeqytetit, shumë prej të cilëve u shprehën, se ishim më mirë të pushtuar nga italianët e gjermanët, sesa tani në këto kushte.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *