Cfare mendojne qytetaret per kufijte detare?! – Stop
“STOP”-I JUAJ, KLIPET

Cfare mendojne qytetaret per kufijte detare?!

Klintoni u është drejtuar qytetarëve, për t’i pyetur lidhur me marrëveshjen e kufirit detar, që është rikthyer sërish në qendër të debatit politik dhe publik.Nuk mungojnë përgjigjet me humor nga ana e banorëve të Tiranës, megjithë njohuritë e pakta për këtë cështje.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *