C’do benit me nje milione dollare? Pergjigjet e qytetareve per te mos u humbur-Stop-28 Maj 2021 – Stop
“STOP”-I JUAJ, Të Gjitha

C’do benit me nje milione dollare? Pergjigjet e qytetareve per te mos u humbur-Stop-28 Maj 2021

Cfarë do të bënit sikur të kishit 1 milionë dollarë. Kjo është pyetja, me të cilën, Klintoni u është drejtuar qytetarëve. Në përgjigjet e tyre nuk mungojnë humori dhe batutat, për “pasurinë” e papritur, që u ofrohet si mundësi

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *