Bulqizë/ Banoret nuk mund të marrin shërbimin mjekesor pa bërë check-up-in. – Stop
“STOP”-I JUAJ, HI.. HI... HI..-PARADE

Bulqizë/ Banoret nuk mund të marrin shërbimin mjekesor pa bërë check-up-in.

Në Bulqizë drejtoresha e qendrës spitalore ka firmosur dhe publikuar një njoftim, ku thuhet, se qytetarët nuk mund të vizitohet, të marrin recetë, rekomandim apo raport, pa bërë më parë chek-up-in.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *