Berisha: Nesër do të hapim dyert e PD-së me çdo kusht, blindat do i çojmë te shtëpia e Bashës – Stop
Aktualitet, Të Gjitha

Berisha: Nesër do të hapim dyert e PD-së me çdo kusht, blindat do i çojmë te shtëpia e Bashës

Ish-kryeministri Sali Berisha deklaroi sot nga selia blu se nesër do të hapen dyert e PD-së me çdo kusht dhe blindat që janë vendosur dhe që është fortifikuar godina do të ngarkohen në një kamion dhe do të dërgohej në shtëpinë e Lulzim Bashës.

“Dyert do të hapen në mënyrën më të vendosur, selia do ti rikthehet demokratëve, selia nuk ka blind apo beton që mund të pengojë demokratët shqiptarë si njerëz të lirë, të rikthejë këtë ndërtesë nga burg në ndertëse të lirisë.

Çdo blind që është vendosur do të ngarkohet në një kamion dhe do ti dërgohet afër shtëpisë së tij dhe ti përdore ato.”

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *