Batutat ne seance parlamentare! – Stop
KLIPET

Batutat ne seance parlamentare!

Si cdo të enjte u mblodh sot parlamenti shqiptar. Deputetët mbanin maska, për t’u mbrojtur nga virusi covid 19 dhe në seancë nuk munguan sërish debatet e batutat mes të zgjedhurve.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *