Basha uron besimtarët myslimanë: Agjërim të pranuar e shpresë të përtëritur, Zoti e bekoftë Shqipërinë – Stop
Aktualitet, Të Gjitha

Basha uron besimtarët myslimanë: Agjërim të pranuar e shpresë të përtëritur, Zoti e bekoftë Shqipërinë

Kryedemokrati Lulzim Basha, me rastin e festës së Fiter Bajramit, ka shkuar për vizitë në selinë e Komitetit Mysliman të Shqipërisë.

Nga atje, në një prononcim për mediat, Basha, i ka uruar të gjithë besimtarëve myslimanë Fiter Bajramin dhe agjërim të pranuar e shpresë të përtëritur.

“Gëzuar Fiter Bajramin, agjërim të pranuar, shpresë të përtëritur, Zoti ju bekoftë ju dhe familjet tuaja, Zoti e bekoftë Shqipërinë”, tha Basha.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *