Basha publikon foton e Ramës në New York : Qytetarët duan një qeveri që kujdeset për ta! – Stop
Lajme, Të Gjitha

Basha publikon foton e Ramës në New York : Qytetarët duan një qeveri që kujdeset për ta!

Kreu i Partisë Demokratike, Lulzim Basha, ka reaguar shkurtër për protestën e zhvilluar mbrëmjen e kaluar në Tiranë kundër vrasjes së 25-vjeçarit Klodian Rasha nga policia.

Basha publikon në “Twitter” një foto të protestuesve dhe të kryeministrit Edi Rama, i cili sipas Partisë Demokratike, shfaqet në rrugët e New York-ut duke bërë shopping, teksa në Tiranë protestohet.

Përbri fotos, Basha shkruan se “Qytetarët shqiptarë meritojnë një qeveri që kujdeset për njerëzit, jo për veten!”.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *