Basha i kalon pas krahëve teksa ai fliste për mediat, Berisha: Armiku më i rrezikshëm të rri pas shpine – Stop
Lajme, Të Gjitha

Basha i kalon pas krahëve teksa ai fliste për mediat, Berisha: Armiku më i rrezikshëm të rri pas shpine

Teksa Sali Berisha mbante një fjalim për gazetarët, kreu i PD-së Lulzim Basha ka zbritur vetëm pak metra pas tij për të hyrë në seancën e Kuvendit.

Berisha nuk i ka kursyer ironitë ku gjatë fjalës së tij për mediat është shprehur se “Armiku më i rrezikshëm është ai që të rri pas shpine.”

Kujtojmë se sot në Kuvend do të votohet për zgjatjen e “Vettingut”, ku deri më tani PD është deklaruar pro.

Nga ana tjetër edhe një herë Sali Berisha dhe mbështetësit e tij kanë konfirmuar votën kundër.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *