Basha: Do arrestohen Gjiknuri dhe Ahmetaj – Stop
KLIPET, POLITIKA ALLA “STOP”

Basha: Do arrestohen Gjiknuri dhe Ahmetaj

Dje u njoftua arrestimi i ish-ministrit të mjedisit Lefter Koka për dosjen e inceneratorëve.Basha kërkoi dhe arrestimin e Arben Ahmetaj dhe Damian Gjiknurit, sepse sipas tij dhe ato janë të përfshirë.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *