Artjola Toska dhe Irini Qirjako tregojne vitin 2020 dhe planet e te ardhmes – Stop – 17 Dhjetor 2020 – Stop
Të Gjitha

Artjola Toska dhe Irini Qirjako tregojne vitin 2020 dhe planet e te ardhmes – Stop – 17 Dhjetor 2020

Në prag te festave të fundvitit, që sivjet janë më të pazakonta se kurrë, kemi pyetur disa personazhe të njohur për vitin e tyre dhe planet për të ardhmen. Këtë herë vijnë me përgjigjet e tyre Artjola Toska dhe Irini Qirjako.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *