Artisti i njohur Rimzag, pikturon Saimirin dhe Gentin! – Stop
KLIPET

Artisti i njohur Rimzag, pikturon Saimirin dhe Gentin!

Një artist, i njohur si Rimzag, ka sjellë në redaksinë tonë një pikturë të Saimirit dhe Gentit.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *