Ambasadorja Yuri Kim: E lumtur që e nis javën me një shëtitje në plazhin e Vlorës – Stop
Aktualitet, Të Gjitha

Ambasadorja Yuri Kim: E lumtur që e nis javën me një shëtitje në plazhin e Vlorës

Ambasadorja e SHBA në Shqipëri Yuri Kim e ka nisur javën me një shëtitje në bregdetin e Vlorës.

Vetë ajo ka ndarë foto në rrjetet sociale me peshkatarë dhe banorë të zonës.

Kim shprehet se është e lumtur ta nisë të hënën me këtë shëtitje buzë plazhit të Vlorës.

“E lumtur që e nis javën me një shëtitje në plazhin e Vlorës”, shkruan ajo.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Yuri Kim (@amb_yurikim)

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *