Ambasadorja e SHBA iu prezanton Shqipërinë miqve të fëmijërisë: Kanë ardhur për vizitë (Foto) – Stop
Lajme, Të Gjitha

Ambasadorja e SHBA iu prezanton Shqipërinë miqve të fëmijërisë: Kanë ardhur për vizitë (Foto)

TIRANË
Ambasadorja e SHBA Yuri Kim ka marrë rolin e një guide për miqtë e saj të fëmijërisë duke iu treguar Shqipërinë.

Vetë ambasadorja ka publikuar në Instagram në foto në makinë, ku shfaqet me hartën e Shqipërisë përpara dhe tregon se disa miq të fëmijërisë kanë ardhur për vizitë dhe ajo po i shëtit në vend.

“Disa nga miqtë e mi të fëmijërisë (ne jemi rritur së bashku në Guam) kanë ardhur për vizitë dhe unë po i shëtis përreth🇦🇱… Ata po kapin maninë për Shqipërinë”, shkruan ambasadorja.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *