Ambasadorja amerikane, Yuri Kim: Të dua Gjirokastër – Stop
Aktualitet, Të Gjitha

Ambasadorja amerikane, Yuri Kim: Të dua Gjirokastër

Ambasadorja amerikane, Yuri Kim ka vizituar Gjirokastrën këtë të diel.

“Të dua Gjirokastër”, ky është mbishkrimi me të cilën Kim ka vendosur që të shoqërojë fotot e bukura të shkrepura në një nga vendet më historik të Shqipërisë.

Ajo ka kryer një vizitë në kalanë e Gjirokastrës dhe ka takuar qytetarë të ndryshëm, me të cilët ka bërë edhe foto.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *