Aksidentohet furgoni me 3 të burgosur brenda, plagoset polici. – Stop
Të Gjitha

Aksidentohet furgoni me 3 të burgosur brenda, plagoset polici.

Një furgon që i përket institucionit të burgut, është aksidentuar në Tepelenë, duke lënë të plagosur një polic.

Ngjarja dyshohet se ka ndodhur në afërsi të fshatit Qesarat, ndërkohë që nuk dihet ende identiteti i policit që ka mbetur i plagosur.

Brenda në furgon kanë qenë dhe tre të burgosur, që sipas burimeve nuk kanë marrë lëndime serioze.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *