Aksidenti tragjik i mori jetën, 50-vjeçarja para ngjarjes kishte hyrë live në “FB” – Stop
Aktualitet, Lajme, Të Gjitha

Aksidenti tragjik i mori jetën, 50-vjeçarja para ngjarjes kishte hyrë live në “FB”

Një orë para të humbiste jetën tragjikisht në aksident, kishte hyrë live në Facebook, teksa tregonte rrugën drejt Sarandës. Bëhet fjalë për 50-vjeçaren Etleva Bejko, e cila jetonte prej 25 vitesh në Greqi.

Nëna e një djali po udhëtonte drejt familjes në Markat të Konispolit, kur makina e saj humbi kontrollin dhe doli nga rruga, ndërsa ajo ndërroi jetë në vendngjarje.

Në videon e publikuar nga viktima dëgjohet në sfond muzikë greke, ndërsa udhëtonte e vetme. Deri më tani nuk dihen rrethanat se si është shkaktuar aksidenti.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *