Aksident në Kolonjë, furgoni i përmbysur. – Stop
Të Gjitha

Aksident në Kolonjë, furgoni i përmbysur.

Një aksident i frikshëm ka ndodhur pak minuta më parë në rrethrrotullimin e Kolonjës. Një furgon një kompanie security ka dalë mga rruga.

Nuk dihet nëse ka persona të lënduar.

Ky rrethrrotullim është vend ku ndodhin aksidente shpesh. Në tetor të këtij viti aty u përplasën dy makina dhe në i ri 21-vjeçar humbi jetën.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *