Aeroporti i Kukesit/ Rama, ato qe me kane share, do fluturojne falas nga Londra! – Stop
KLIPET, POLITIKA ALLA “STOP”

Aeroporti i Kukesit/ Rama, ato qe me kane share, do fluturojne falas nga Londra!

Gjatë bashkëbisedimit me gazetarët, kryeministri Rama tha,se aeroporti i Kukësit do të jetë gati në pranverë dhe 120 kuksianët, që kanë sharë e përqeshur më shumë këtë projekt, do të fluturojnë falas nga Londra, për të votuar PD-në.Në fund të konferencës Rama u kujtoi të gjithëve të vendosin maskat sa të dalin nga shtëpia, të mbajnë distancat dhe të lajnë duart.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *