80 vjet PKSH, video e rralle per te mos u humbur, e rithemelimit-Stop-8 Nëntor 2021 – Stop
“STOP”-I JUAJ, Të Gjitha

80 vjet PKSH, video e rralle per te mos u humbur, e rithemelimit-Stop-8 Nëntor 2021

Në 8 nëntor 1941 u themelua Partia Komuniste Shqiptare. Ne pyetëm qytetarët për këtë ngjarje dhe mendimet e tyre janë nga më të ndryshmet për rolin e PKSH-së. Për të gjithë ata, që nuk e kujtojnë këtë akt historik, risjellim rithemelimin e Partisë Komuniste, por në vitin 2021. Nuk mungojnë situatat plot humor për këtë ngjarje historike aq shumë të diskutueshme të Shqipërisë.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *