31 vjetori i PD, Basha: Ditëlindje e thyer, e përçanë partinë – Stop
Lajme, Të Gjitha

31 vjetori i PD, Basha: Ditëlindje e thyer, e përçanë partinë

Kreu i Partisë Demokratike Lulzim Basha ka shkaur në selinë e Pratisë Demokratike, ku do të organizojë edhe një event për 31-vjetorin e PD.

Mbërritja e tij në selinë blu ishte në të njëjtën kohë me mbërritjen e ish-kryeministrit Berisha në stadiumin “Air Albania” për të nisur punimet e Kuvendit të thirrur prej tij.

“Është një ditëlindje e thyer nga ata që e përçanë PD për interesat e tyre. Por nga kjo ditëlindje PD do të dalë e bashkuar dhe e vendosur për demokratët dhe jo për interesat personale.”,-tha ai.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *