“10 mijë lekë konsulta për dhimbjen e kokës” Çmimet e Spitalit të Fierit – Stop
KAMERA E FSHEHTE, KLIPET

“10 mijë lekë konsulta për dhimbjen e kokës” Çmimet e Spitalit të Fierit

Pak ditë më parë transmetuam rastin e rrahjes nga ana e mjekëve të spitalit të Fierit, të qytetarit Ardit Klima. Kolegët e tyre protestuan, duke e quajtur materialin të manipuluar, edhe pse gjithcka u transmetua, ishte realiteti sic kishte ndodhur.Ne jemi sërish në qytetin e Fierit, për rastin e qytetarit Dashnor Saliaj, i cili coi vajzën për një operacion në veshë, pas një infeksioni.Mjeku ORL Eduart Shyti, vuri cmimin 50 mijë lekë të vjetra dhe ditën e ndërhyrjes mori 30 mijë lekë dhe pjesën tjetër, kur pacientja hoqi penjtë.Një tjetër mjek në këtë qytet, psikiatri Agim Sula, i mori një qytetareje 10 mijë lekë, pasi ajo kërkoi konsultë për dhimbjet e kokës.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *