Zjarr në një apartament në Bolonja, humb jetën nëna me tre fëmijët e vegjël

Një 31 vjeçare dhe tre fëmijët e saj, të moshës 3 dhe 6 vjeç, humbën jetën si pasojë e një zjarri që shpërtheu në apartament gjatë natës në Bolonja të Italisë.

31 vjeçarja ka ndërruar jetë gjatë transportit për në spital. Në vendngjarje kanë ndërhyrë zjarrfikësit, policia dhe 118 me mjete mjekësore dhe ambulanca.

Nuk dihen ende shkaqet e rënies së zjarrit.

Të Fundit