Vodhi pacientin e infektuar me Covid, Gjykata liron infermieren Ronida Hysi – Stop
Lajme, Të Gjitha

Vodhi pacientin e infektuar me Covid, Gjykata liron infermieren Ronida Hysi

Infermierja Ronida Hysi, e cila u denoncua nga emisioni “Stop” në Tv Klan dhe që u arrestua pak ditë më parë është liruar nga Gjykata e Apelit.

Sipas Klan News, mësohet se Apeli ka vendosur kundër saj një masë më të lehtë, siç është “arresti në shtëpi”.

Hysi u arrestua pak ditë më parë, pasi i kishte vjedhur paratë nga portofoli një pacienti dhe kishte bërë disa tërheqje me kartën e tij të bankës.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *