“Vihuni kryqin të gjithëve!”, Ralf Gjoni bën thirrjen në Kuvend, i kthehet ashpër Gramoz Ruçi: Po ikëm ne, kush do qeverisë? – Stop
Aktualitet, Të Gjitha

“Vihuni kryqin të gjithëve!”, Ralf Gjoni bën thirrjen në Kuvend, i kthehet ashpër Gramoz Ruçi: Po ikëm ne, kush do qeverisë?

Gjatë fjalës së tij në Kuvend, deputeti Ralf Gjoni iu bëri thirrje gjithë shqiptarëve që të ‘djegin’ fletën e tyre në ditën e votimit për zgjedhjet parlamentarë të 25 prillit.

Mirëpo kërkesa e Gjonit u ironizua nga kreu i Kuvendit, Gramoz Ruçi.
PJESË NGA KUVENDI:

Ralf Gjoni: Ndaj më 25 prill kryq fletës së votimit dhe kësaj klase politike.

 Gramoz Ruçi: Është hera e dytë që e përsërit këtij kryq të gjithëve, ti se ke emrin gjëkundi në lista. Po ikëm ne, kush do qeverisë këtu?
Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *