Video/ Shoferi lidh qenin pas makine dhe e tërheq zvarrë në Vlorë – Stop
Aktualitet, Lajme, Të Gjitha

Video/ Shoferi lidh qenin pas makine dhe e tërheq zvarrë në Vlorë

Përsëritet historia dhe këtë herë në qytetin bregdetar të Vlorës. Një person ka lidhur qenin pas makine dhe e tërheq zvarrë atë përgjatë autostradës së Vlorës.

Në video shfaqet sesi drejtuesi i mjetit me targa VL7183 C e tërheq zvarrë kafshën pa u shqetësuar, ndërsa qeni përpëlitet.

Kujtojmë që në vendin tonë nuk është hera e parë që ndodh një ngjarje e tillë. Ndërkohë mësohet se shoferi është shoqëruar në polici.

VIDEO: IMG_2414

 

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *