VIDEO/ Babai detyron vajzën të “firmosë” kontratë që të mos gjejë të dashur deri në 2041 – Stop
Bota, Të Gjitha

VIDEO/ Babai detyron vajzën të “firmosë” kontratë që të mos gjejë të dashur deri në 2041

Marrëdhënia mes babait dhe vajzës është e veçantë. Një baba është bërë viral me një shaka që ka bërë me vajzën e tij, ku e detyron të mos gjejë të dashur. Manel Moreira postoi videon në Tiktok, ku bën 4-vjeçaren të “nënshkruajë” një kontratë që nuk do të gjejë të dashur deri në 2041.

E mahnitshme është se vajza e tij jo vetëm që… firmos (duke mbajtur syze dielli për t’i dhënë stil momentit), por edhe pozon me trikon ku shkruhet që të mos gjejë partner, nën tingujt e…Champions League. Videoja që është bërë virale ka marrë shumë komente.

“Ajo do të ndihet e tradhëtuar kur të kuptojë se çfarë ka firmosur sapo të rritet”, i shkruan një ndjekës.

@manelhenr Contract signed, here we go confirmed @fabrizioromano ✅ #funny #humour #fyp #champions ♬ UEFA Champions League Anthem (Full Version) – UEFA & Tony Britten

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *