Tirja me famë ndërkombtare/ Polici merr qese ushqimesh e kërcënon qytetarin-Stop-9 Shkurt 2021 – Stop
Të Gjitha

Tirja me famë ndërkombtare/ Polici merr qese ushqimesh e kërcënon qytetarin-Stop-9 Shkurt 2021

Çështja e sanitares së spitalit “Shefqet Ndroqi”, Tire Alldervishi është bërë ndërkombtare. Në rrjet po qarkullon një foto e një automjeti në Angli, që si targë ka emrin Tirja.Një qytetar ka filmuar një polic në Kombinat, që merr qese ushqimesh nga tregtarët ambulantë. Polici dhe kolegët e tij kërcënojnë qytetarin, sapo e shohin, që ai po i filmon.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *