“Ta çaj ballin” punonjësit e policisë kërcënojnë qytetarin për një video. – Stop
KLIPET

“Ta çaj ballin” punonjësit e policisë kërcënojnë qytetarin për një video.

Një qytetar ka filmuar një polic në Kombinat, që merr qese ushqimesh nga tregtarët ambulantë. Polici dhe kolegët e tij kërcënojnë qytetarin, sapo e shohin, që ai po i filmon.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *