Stop-Solidariteti/Stop i mundeson analizen foshnjes, qe vuan nga mushkerite! ( 5 Qershor 2020) – Stop
Të Gjitha

Stop-Solidariteti/Stop i mundeson analizen foshnjes, qe vuan nga mushkerite! ( 5 Qershor 2020)

Mamaja e një djali 10 muajsh me probleme në mushkëri thotë, se e ka shtruar djalin në QSUT, por i duhet t’i bëjë një analizë, që kushton 6 500 lekë të reja, që ajo nuk i ka.Emisioni “Stop” mundësoi analizën e foshnjes,duke e cuar në poliambulancën, që e ofronte këtë analizë. Një zonjë nga Durrësi, në emisionine datës 22 maj, kishte kërkuar ndihmë për fëmijën e sëmurë 20 vjec, invalide e grupit të parë.Një zotëri nga Fushë Kruja, Kreshnik Grifsha, ka dhuruar 10 000 lekësh për ketë rast.Sunday League dhe Vog Lounge kanë shpërndarë ndihma edhe në 4 familje të tjera në Tiranë.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *