Stop – Gafurrja dhe zhburrerimi i kryeinfermierit te poliklinikes Vlore! (06 shkurt 2017) – Stop

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *