Stop – Cmimi i naftes “djeg” Parisin, në Shqiperi nuk “ia ndjen” njeriu…! (30 nentor 2018) – Stop
KLIPET

Stop – Cmimi i naftes “djeg” Parisin, në Shqiperi nuk “ia ndjen” njeriu…! (30 nentor 2018)

Ditët e fundit Parisi është ndezur nga protestat, për shkak të rritjes së cmimit të naftës në Francë. Por në Shqipëri cmimi gjithashtu është rritur dhe qytetarët nuk ndjehen për shkak të nivelit “më të lartë” të ekonomisë në vendin tonë. Renaldo ka realizuar intervista me humor me banorë të kryeqytetit, për të kuptuar këtë qasje.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *